Hizmetlerimiz
Cilt Bakımı
Cilt Bakımı Profesyonel ürünlerle yapılan uzmanlar tarafından uygulanması gereken cildin ihtiyaçlarına uygun derinlemesine bakım işlemidir.
 
tümü »
 
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmak için konsantre bir ışık demeti (lazer) kullanan tıbbi bir prosedürdür. Lazer epilasyon sırasında bir lazer, saçtaki pigment (melanin) tarafından emilen bir ışık yayar.
 
tümü »
 
 
Bölgesel zayıflama
Bölgesel zayıflama Bölgesel Zayıflama, özellikle belli başlı bölgelerde yağ miktarı yüksek olan kişiler tarafından tercih edilmektedir.
 
tümü »
 
Leke Tedavisi
Leke Tedavisi Leke problemini doğru bir cilt bakım rutini ile önleyebilir, leke tedavisinde etkinliği kanıtlanmış sistemlerle daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilde kavuşabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
İpek Kirpik
İpek Kirpik Sönük ve kısa kirpiklerinizi artık dert etmeyin. İpek kirpik yöntemi ile sizlerde uzun ve güzel kirpiklere sahip olabilirsiniz.
 
tümü »
 
Manikür & Pedikür
Manikür & Pedikür Dünya'da en sık yaptırılan bakımlardan biri de el ve ayak tırnaklarına yapılan bakımlardır. Yapmış olduğumuz manikür, pedikür neticesinde tırnaklarınız zarif ve bir o kadar da estetik bir görünüme sahip olacaklar.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB